מוקד
וסיור

שרותי המוקד וסיור

מוקד מבצעי

מחלקת סיור

יועץ מיגון

מחלקה טכנית

מוקד רואה

מוקד מבצעי

מוקד עמישב הינו מהמובילים והמתקדמים בתחום שירותי מוקד ארציים. המוקד מאוייש 24/7 במשך כל השנה, ונותן מענה אמין, מקצועי ומיידי בתאום בין מערכות הפיקוח והבקרה לבין בעלי תפקידים בשטח, לצורך מתן סיוע ופתרון באופן יעיל ומהיר. מוקד עמישב מאושר ע"י משטרת ישראל והרשויות, ובעל רשיון למתן שירותים בעזרת מוקדי בקרה אלקטרונים לפי מפרט 9.04. 

המוקד נבחן ונסקר, ומאושר ISO ע"י RONET. חדר הבקרה של המוקד מנוהל ע"י צוותים מנוסים ומיומנים, ומצויד במערכות מחשוב, מסכי צפייה ON-LINE וטכנולוגיות בקרה מהמתקדמות בעולם. המידע הזורם באופן רציף לחדר הבקרה מעובד, ועובר תהליכי קבלת החלטות מקצועי ויעיל, למתן תגובות ופתרונות הולמים.

מחלקת סיור

הסיירים שלנו הינם הקו הקידמי שלנו ופועלת סביב השעון הן בסיורים יזומים אצל לקוחותינו והן בטיפול מהיר, יעיל ואדיב בכל אירוע אליו הם מוזנקים. הסיירים הינם יוצאי מערכת הביטחון אשר שרתו ביחידות קרביות והם עוברים תהליך הכשרה קפדני ביותר על מנת להתאימם לקוד המבצעי של מוקד עמישב. לרשות המוקד עומדות למעלה מ-50 ניידות סיור ופיקוח חדישות בפריסה ארצית המצויידות במערכות איתור לוויני המסייע למוקד לנתב אותן במהירות הגבוהה ביותר לטיפול בכל אירוע.

יועץ מיגון

התאמת חליפת המיגון הנכונה לכל לקוח היא הדבר הרציני והחשוב ביותר ולכן יועצי המיגון שלנו הינם בעלי ניסיון רב בתחום זה ובעלי ידע טכני רחב. יועצי המיגון שלנו יבחנו את הבית או בית העסק, את התנאים הסביבתיים, יאתרו את נקודות התורפה וימליצו על הפתרון הנכון ביותר עבור כל לקוח תוך התחשבות בצרכיו ובתקציבו. יועץ המיגון שלנו ילווה אותך משלב הפנייה לחברה ועד לסיום הפרויקט לשביעות רצונך המלאה.

מחלקה טכנית

המחלקה הטכנית שלנו אמונה על הקמת הפרויקטים, הגרכת הלקוחות ועל תפעול שוטף. המחלקה מונה טכנאים בפריסה ארצית אשר עורים הדרכות והכשרות על מנת לעמוד כל הזמן בחזית הטכנולוגיה בכל הקשור לתחומנו.

 

בכל תקלה ובכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון: 44444.

מוקד רואה

מוקד רואה הינו שרות המשלים את תמונת האירוע בזמן אמת. בזמן קריאה נדלק מסך יעודי במוקד החברה. למעשה השרות מאפשר למוקד בעת קריאה לראות בזמן אמת את זירת האירוע על מנת לבחור בדרך הנכונה ביותר לטפל בו. שרות מוקד רואה מאפשר לנו לחסוך זמן יקר ולהחליט בזמן אמת אם מדובר על פריצת אמת ולהפעיל את מלוא הכוח לרבות הזעקת המשטרה.

טיפים ומאמרים