שמירה ואבטחה

עמישב מספקת סל שירותים בתחומי שמירה ואבטחה לפי צורכי הלקוח תוך שימת דגש על מתן ייעוץ ותכנון מוקדם המבטיחים את השירות האפקטיבי ביותר. בין שירותי החברה: השמת מאבטחים ברמות הכשרה שונות בפריסה ארצית, ניהול מערכי אבטחה, השמת מנב"טים, אפיון, יעוץ וכתיבת של תוכניות אבטחה. ביצוע סיורי שמירה ממונעים וסטטיים וכן פיקוח גלוי או סמוי במקומות ציבוריים הומי אדם. קבוצת עמישב היא מהחברות המובילות בתחום השמירה והאבטחה בישראל, הקבוצה מעסיקה אלפי עובדים בפריסה ארצית וצוות ניהול מקצועי, אמין ומנוסה. לרשות החברה עומד צי רכבים גדול וחדיש, מערכות תקשורת, נשק, וטכנולוגיות אבטחה מהמתקדמות  בעולם.

כח אדם

כלי רכב ונשקים

הכשרות

כח אדם

לעמישב מערך אבטחה מקצועי הכולל לוחמים יוצאי יחידות קרביות מהמובחרות בצה"ל. עובדי יחידות האבטחה עברו קורסי הכשרה על פי הנחיות משטרת ישראל. מערך הפיקוח והבקרה על מאבטחי החברה יסודי ומקצועי ומורכב מסיירים, מפקחים, אנשי סגל ומנהלים. בשימוש קבוצת עמישב מערכות תקשורת, פיקוח ובקרה מהמתקדמים בתחום. לקבוצת עמישב צוות גיוס מיומן. לרשות הצוות עומדות מערכות איתור, מיון, גיוס וקליטת עובדים מתקדמות. החברה מבצעת  מבחנים לבדיקת מהימנות ומיומנות העובדים והתאמתם לתפקידים השונים. 

כלי רכב ונשקים

לחברת עמישב צי רכב חדש ומבצעי, המונה כ- 150  כלי רכב כולל רכבי 4X4 משולטים ובעלי תקשורת אלחוטית המאפשרים לצוותי הסיור והפיקוח תנועה מהירה לצורך ביצוע משימותיהם בשטח. כחלק מהחלטת החברה להיות חברה ירוקה, נרכשו רכבים היברידים (ירוקים) לצי.  לעמישב מאות כלי נשק מסוגים שונים, המאוחסנים במחסני נשק המאושרים עפ"י החוק על ידי משרד הפנים ומשטרת ישראל. מחסנים אלו ממוקמים בסניפי החברה – בפריסה ארצית

הכשרות

להיות מאבטח מבחינת מוקד עמישב זו לא רק מילה. להיות מאבטח מבחינת עמישב פירושו לקחת אחריות ולשמור על השקט ועל הבטחון של מוסדות, אירועים ורכוש. שקט ובטחון אשר לעיתים יכולים לעמוד במבחן המציאות. ולכן אנחנו שמים דגש על היכולות והמיומנויות של המאבטחים שלנו. האימונים וההכשרות של המאבטחים מתחילים עם קליטתם לחברה. בהמשך אנו דואגים להעביר להם הכשרות נוספות וריענונים וזאת על מנת לשמור על כשירותם המבצעית כל הזמן.

תודה על פניתכם

אנחנו בקבוצת עמישב נטפל בפניתכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי