הצהרת נגישות

נגישות בקבוצת עמישב

מבוא

בשנת 1998 חוקק חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998 , אשר מכוחו הותקנו תקנות שונות המיועדות לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות, ולאפשר השתלבותם של אנשים עם מוגבלות בחברה בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות מקסימלית. קבוצת עמישב מייחסת חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל לקוחות החברה ובתוך כך פועלת ומקדמת את נושא הנגישות בכל פעילות החברה בכל רחבי הארץ, תהליך זה מלווה על ידי אנשי מקצוע מתחום הנגישות. אנו בקבוצת עמישב פועלים להנגשת פעילות החברה תוך עמידה בהוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ותקנותיו על מנת לאפשר הגעה נוחה ושוויונית לכלל האנשים תוך תהליך סדור שילווה אותנו. בקבוצת עמישב חשוב לנו לתת את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו. לשם כך, אנו פועלים לביצוע התאמות אשר יאפשרו גם ללקוחות עם מוגבלות נגישות, הן בערוצים הישירים והן בערוצים הדיגיטליים מתוך מטרה לסייע להם לשפר את איכות החיים ולאפשר את שילובם בחברה בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות. התאמות אלו נעשות בכפוף ובהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ”ח – 1998) והתקנות על פיו. בראש מערך פרויקט הנגישות והקבוצה עומד עו"ד מנחם עדי, אשר מונה כרכז הנגישות של קבוצת עמישב ומשמש כתובת לכל פנייה בנושא.

הנגשת השירות ללקוחות החברה

מאחר והנהלת קבוצת עמישב רואה חשיבות רבה בהנגשת הפעילות בחברה והנגשת השירות ללקוחותיה, מנהלי ועובדי החברה עברו הדרכות בנושא נגישות השירות ונגישות בכלל, במסגרתם קיבלו העובדים כלים להתמודדות עם שירות נגיש והתנסו התנסות חוויתית במתן שירות נגיש. מטרת הדרכות אלו ליצור מודעות בקרב עובדי החברה ומנהליה לעקרון הנגישות ולהקנות להם כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

בנושאי שירות ניתן לפנות אלינו בדרכים הבאות:

טלפונית: 1700-70-30-50.

דוא"ל info@amishav.co.il.

פקס: 03-7515888.

דואר: המסגר 20 בתל אביב 6777673.

הנגשת מוקד טלפוני

במטה הקבוצה ובסניפיה הונגשו נתבי השיחות הטלפוניות לטובת לקוחות עם מוגבלות והנם ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי ובשפה ברורה. בנוסף כאמור, עובדי החברה ומנהליה עברו ועוברים הדרכות למתן שירות נגיש.

קו טלפוני: 03-7517555 כתובת דוא"ל info@amishav.co.il קיימים אמצעים חילופיים ליצירת קשר עם המוקד הטלפוני.  ניתן לשלוח פקס למספר : 03-7515888.

נגישות אתר האינטרנט

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג – 2013. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי. אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. כ 20 עד 50 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט. קבוצת עמישב מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. הקבוצה מייחסת חשיבות רבה להתאמת אתר האינטרנט וזאת מתוך תפיסת עולם כי יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע. לשם כך, פעלה החברה במאמצים רבים להנגשת אתר האינטרנט שלה על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש בצורה נוחה

כיצד עובדת ההנגשה שאתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

התאמת אתר עבור טכנולוגיות מסייעות (NVDA) וכד׳

הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

התאמת האתר לעיוורי צבעים

שינוי הפונט לקריא יותר

הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

הגדלת התצוגה לכ־200%

הדגשת קישורים באתר

הדגשת כותרות באתר

הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

הצהרת נגישות

הסדרי נגישות בסניפי החברה

אדם בעל צרכים מיוחדים המבקש לקבל שירות, מתבקש לפנות לסניפים הבאים:

מטה החברה הממוקם ברח' המסגר 20 בתל אביב. 

סניף דרום ברח' רמבם 4 בבאר שבע.

פניה לרכז הנגישות

צוות הנגישות של החברה ורכז הנגישות מר אורן כרמי עומדים לרשותכם במגוון ערוצים לפנייה בנושאי נגישות:

דוא"ל oren@amishav.co.il טלפון: 03-7517555 פקס: 03-7515888. דואר: המסגר 20 בתל אביב 6777673.

 אנו נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור בכל הקשור לנגישות בפעילות הקבוצה. הנך מוזמן ליצור קשר בכל עת עם רכז הנגישות בקבוצת עמישב.